Перейти до основного вмісту

Птахи і акварель...Чудові картини художниці Susan Bourdet.

Птахи і акварель...Чудові картини художниці Susan Bourdet.

Художница Susan Bourdet. Акварельная работа первая
Зросла Сьюзан у Західній Монтані. З дитинства полюбила природу. Її світяться акварелі поєднують реальну детальну анатомію птахів і тварин з м'яким, імпресіоністських фоном. Ця техніка склалася протягом двадцяти років живопису. Сьюзан Бордет знайшла для себе акварель у дванадцять років. Тоді її полонили роботи місцевого художника. Надалі вона спеціалізувалася в області мистецтва і біології, і це були її дві великі любові, в той час як вона перебувала в Університеті штату Монтана. Після закінчення школи вона намагалася знайти спосіб поєднати два цих інтересу, працювала художником в компанії кераміки. Протягом багатьох років вона викладала акварель в місцевому коледжі в штаті Орегон, куди переїхала в 1974 році.Кар'єра Сьюзан як професійної художниці насправді почалася не раніше 1980 року, поки вона не підняла двох дітей і не забезпечила все необхідне для роботи в домашніх умовах. Намагаючись знайти своє місце у мистецьких колах, вона приєдналася до групи художників і почала показувати свої роботи в місцевих галереях. У 1989 році її картини були виставлені в галереї Портленд . З тих пір вона публікує свої роботи у щорічному календарі співочих птахів, є автором мальовничого альбому «Чарівність природи», опублікованій Northlight, і працює над другою книгою для цієї компанії. Вона випустила навчальний відеофільм про акварельного живопису. Приймає участь у багатьох виставках. Має відношення до різних організацій із захисту природи.


Художница Susan Bourdet. Акварельная работа четвертаяХудожница Susan Bourdet. Акварельная работа пятая


Susan Bourdet живе зі своїм чоловіком Джимом і дітьми Рейчел і Дена на кількох гектарах диких лісів, які забезпечують їй необхідну настрій і теми для художньої роботи. Вона завзятий садівник, і вдало поєднує цей інтерес з мистецтвом. Розводить у своєму дворі квіти, створює ставок і водоспад, щоб залучити диких тварин, птахів. Вона любить ділитися своїми унікальними методами та ідеями з іншими художниками і любителями природи на своїх семінарах і практикумах з акварелі.


Художница Susan Bourdet. Акварельная работа шестаяХудожница Susan Bourdet. Акварельная работа седьмая


Сама Susan Bourdet про себе каже:


Я виросла у сім'ї, де любили природу, і я завжди прагнула в дикі місця, відчуваючи, що природа відіграє центральну роль у моєму способі життя. Я переїхала з родиною в штат Орегон в 1974 році, і там я виявила акварель. Я спеціалізуюся на ній, тому що люблю контрастні з м'якими краями світяться фони з витончено і детально прописаними на них птахами і тваринами...


Художница Susan Bourdet. Акварельная работа восьмаяХудожница Susan Bourdet. Акварельная работа девятаяХудожница Susan Bourdet. Акварельная работа десятаяКоментарі

Популярні дописи з цього блогу

Не викидайте мандаринові кірки!!!.

Не викидайте мандаринові кірки!!!.

Так історично склалося, що мандарини у нас з дитинства асоціюються із чудовим святом Новим роком. Вони красиві, смачні, ароматні, а ще дуже корисні.
Маленьке помаранчеве сонце піднімає настрій і своїм виглядом, і за кольором, і за ароматом веселим, теплим, солодким.
До речі, питання на засипку — а що ви робите з шкіркою від мандаринів?
Ні-ні, тільки не кажіть, що викидаєте мандаринові «шкурки» у відро для сміття!
Мандаринові кірки отримали широке застосування в народній медицині.

З допомогою шкірки цього помаранчевого плода можна вилікувати різні захворювання, а також зміцнити імунітет.

1. При застуді і бронхіті необхідно заварити 3 столові ложки сухих мандаринових корок двома склянками киплячої води. Наполягати відвар необхідно 2 години. Процідіть і додайте 2 столові ложки меду. Рекомендується застосовувати по півсклянки 4 рази на день. Такий настій має також відхаркувальну дію.

2. Якщо ви хочете зміцнити імунітет, то залийте 2 столові ложки мандаринових …

Камфорне масло: користь і шкода....

Камфорне масло: користь і шкода....


Ефірне камфорне масло отримують з деревини камфорного дерева, відомого також під назвами Японський лавр, і Коричник камфорний. Камфорні дерева ростуть на Тайвані, в Південному Китаї, і в Японії, в іншому в Африці, і на Цейлоні їх теж можна зустріти, так як їх там давно і успішно вирощують.Ці дерева досягають дуже великих розмірів, і містять у своїй деревині камфорне масло, що отримується звідти методом дистиляції з водяною парою.
Вже отримане ефірне масло поділяють на фракції, які мають різний склад. Це коричневе камфорне масло і біле камфорне масло. І саме біле камфорне масло, яке являє собою безбарвну, або світло-жовту маслянисту рідину, з дуже насиченим ароматом камфори використовують в аромотерапії та косметології.


Якими ж властивостями володіє камфорне масло, корисно чи шкідливо? І те, і інше. Користь і шкода камфорного масла обумовлений природними властивостями цієї речовини.
В склад ефірної олії камфорного дерева входять: монотерпени (лімонен, а…

Все про манікюр.

Все про манікюр.


Олександр Фюрстенберг запевняв: "Все в руках людини, а людина в руках жінки"-. І саме на нас покладена така висока місія, давайте зробимо ці ручки красивими. Про красу нігтів важко забути, завдяки Олександру Світло Сергеичу, Онєгін своєю турботою про "-таємниці"- видавав аристократичне походження, і так було з давніх часів хто ж ще міг дозволити собі довгі, нафарбовані нігті і щотижневий догляд за ними. Зрозуміло, білоручки.
Але ці часи, на щастя, минули, і ми з вами можемо сміливо відправлятися в салон, де мила дівчина під лампою створить чудовий манікюр. Науково-технічний прогрес подбав про створення нових матеріалів, які роблять нашінігті доглянутими засоби проти кутикул, яскравими всілякі лаки і довгими гель, акрил. Але про все по порядку.Історія манікюру
Справжні жінки завжди знали, що незалежно від події романтичний вечір, ділові переговори або сімейне свято, образ не буде завершеним, якщо недоглянуті руки, а нігті некрасиві.
А адже не б…