Перейти до основного вмісту

Все про бюстгальтері.

Все про бюстгальтері.

Гарна груди є незаперечною перевагою жіночої фігури. Як правильно підібрати бюстгальтер, який підкреслить найбільш вигідним чином Ваші природні переваги, підкоригувати можливі недоліки, допоможе запобігти проблеми, пов'язані зі здоров'ям через неправильно підібраного бюстгальтера?


как подобрать бюстгалтер

Бюстгальтер ( ньому. Bu-stenhalter - «підтримує груди») — предмет жіночої нижньої білизни який прикриває, підтримує і піднімає груди.Як правильно підібрати бюстгальтер


Грамотно підібраний бюстгальтер здатний творити чудеса, про що багато жінок навіть не підозрюють.


Як показали дослідження, багато жінок неправильно вибирають бюстгальтер. Жінки, які мають велику груди, часто вибирають маленькі ручки, а жінки, які мають маленьку груди, навпаки, великі. Необхідно пам'ятати, що бюстгальтер невідповідного розміру, може стати причиною проблем зі здоров'ям. Тому необхідно вибирати бюстгальтер потрібного розміру.


бюстгалтер
Як визначити розмір бюстгальтера


Спідньої білизни на вас не видно, але саме воно транслює світу, як виглядає ваша фігура. Коли ви приходите в магазин для покупки бюстгальтера, зовсім не обов'язково пам'ятати свій розмір. Візьміть сантиметрову стрічку і виміряти розмір під грудьми і розмір грудей по виступаючим точкам. По розмірній сітці кожної фірми ви зможете підібрати собі бюстгальтер. У різних моделях бюстгальтерів і в різних фірмах може бути розбіжність. Тому в магазині можна попросити порівняльну таблицю розмірів.


Існує правило. Груди виглядає пропорційно, незалежно від розміру, коли у вас вимальовується рівносторонній трикутник. Відстань між центрами грудей повинна бути дорівнює відстані від центру грудей до яремної западинки. Якщо у вас вимальовується рівносторонній трикутник, тоді ваші груди буде виглядати пропорційно, незалежно від розміру. Груди буде виглядати красиво, незважаючи на форму бюстгальтера.


Не секрет, що з віком груди ставати нижче. Кожен впав сантиметр це плюс якусь кількість років. Тому намагайтеся підбирати бюстгальтер правильно.


Для визначення розміру бюстгальтера необхідно провести вимірювання обхвату під грудьми. При цьому сантиметрова стрічка повинна щільно прилягати до тіла.


Для маркування розміру бюстгальтера використовуються цифри та латинські літери, наприклад 75 С. Де 75 розмір бюстгальтера, який залежить від обхвату під грудьми. З розмір чашки. Розмір чашки бюстгальтера є різницею між обсягом грудей і обхватом під грудьми.


З таблиці можна дізнатися розмір бюстгальтера, що відповідає обхвату під грудьми.


Розмір бюстгальтера


Таблица7


Для визначення повноти грудей необхідно відняти від обсягу самої виступаючої точки грудей, об'єм під грудьми. Наприклад, 95 85 = 10 см або АА.


Розміри чашок бюстгальтера


Таблица21


Наступна таблиця показує співвідношення між європейськими, французькими, італійськими та британськими розмірами бюстгальтерів. Таблиця показує відповідність розмірів бюстгальтера європейського розміром верхнього одягу.


Таблиця відповідності розмірів бюстгальтерів у різних країнах


Таблица31


Але навіть після ретельних вимірювань і визначення розміру бюстгальтера, купувати його не можна без примірки. Оскільки форма грудей у кожної жінки індивідуальна, то навіть самий гарний бюстгальтер може виявитися незручним і сидіти негарно.


Визначити розмір бюстгальтера досить легко. Але для того, щоб вибрати дійсно зручний і красивий бюстгальтер доведеться чимало часу провести в примірювальній, але повірте, результат вартий того!


2222299_120424753_1257400503_35t (600x400, 36Kb)


На що варто звернути увагу при примірці:


 • Спробуйте посуватися в різних напрямках: присядьте, нахиліться, зробіть нахили в різні сторони. Все це для того, щоб зрозуміти, як буде вести себе обрана модель при повсякденному носінні. Якщо після тесту ви помітили, що стрічка, яка піднімається піднялася, значить, обрана окружність вам завелика. Стрічка завжди повинна бути на одному рівні спереду і на спині (точніше, бути паралельна підлозі).
 • Чашечки бюстгальтера повинні щільно облягати груди.
 • Чашечки не повинні бовтатися самі по собі або здавлювати груди.
 • Приміряючи, застебніть на перші (крайні) гачки і при цьому два пальці ще повинні вільно проходити під поясок. При носінні стрічка розтягується, тому далекі від краю гачки вам ще знадобляться (може бути). Термін носіння максимум два роки. Розтягнуті деталі ліфа і корекція фігури привід для зміни нижньої білизни.
 • Довжина лямок повинна бути такої довжини, щоб бюстгальтер не висів, а приподнимал груди.
 • Бюстгальтер не повинен врізатися в шкіру і створювати складки під пахвами і поперек грудей.
 • Бюстгальтер не повинен перешкоджати вільному диханню, здавлювати судини і заважати руху. Не варто вибирати одяг і нижню білизну в розрахунку на схуднення.
 • Оскільки форма грудей у кожної жінки індивідуальна, варто приміряти бюстгальтери одного розміру, але з різною формою чашок. І ви обов'язково зможете вибрати для себе найбільш зручний і комфортний бюстгальтер.
 • Правильно підібраний бюстгальтер не повинен на спині задиратися вгору.
 • Власницям великих грудей необхідно вибирати бюстгальтер, добре піднімає груди, і бажано на широких лямках.
 • Переконайтеся, що вибраний бюстгальтер не тре, не коле, а «кісточки» не впиваються в тіло.
 • Якщо бюстгальтер тісний, він може травмувати груди. Застій крові, з-за неправильного кровообігу може призвести з часом до різних проблем зі здоров'ям.
 • Ефект сауни для грудей протипоказаний, тому тканина для бюстгальтера повинна бути гігроскопічної.
 • Жіночі з синтетичних тканин, безсумнівно, красиві. Але все ж, найкращий бюстгальтер з бавовняної та віскозної тканини.
 • Під час вагітності та годування груддю необхідно вибирати спеціальну білизну.
 • Поролонові бюстгальтери намагайтеся не носити або носіть як можна рідше.


 • Повним жінкам не слід купувати бюстгальтер з тонкими бретельками. Стрічка і бретелі повинні бути достатньо широкими, щоб утримувати груди і не упиватися при цьому в шкіру.
 • Чашечки також повинні відповідати вашої грудей. Походячаформа чашечки щільно облягає груди. Але при цьому груди не вивалюється. Вільного місця між чашкою і грудьми також не повинно бути. Іншими словами, чашка повинна охоплювати груди, але при цьому не натирати і не тиснути.

Вибирайте бюстгальтер ретельно, для цього спробуйте приміряти кілька моделей, поки не знайдете ту, яка оптимально відповідає розміру і забезпечує максимальну комфортність. Але не зациклюйтеся на носінні. Коли знаходитесь вдома, давайте грудей відпочити. Навіть заради краси ні в якому разі не можна жертвувати здоров'ям та комфортом! Не слід носити бюстгальтер більше 12 годин на добу. І, звичайно ж, не можна в ньому спати!


2222299_news_detail_480_800_617d6f052ace36f44e9c633e5127e48b (480x373, 47Kb)


Види бюстгальтерів

Бюстгальтер, підібраний правильно, здатний перетворити фігуру.


как правильно подобрать бюстгальтер-классический бюстгальтер


Класичний бюстгальтер — має закриту м'яку чашку без кісточок. Нижня і верхня половинки чашечки бюстгальтера рівні по висоті. Класичний бюстгальтер підходить для грудей будь-якого розміру і повноти. Він чудово підходить для жінок з дуже великою і відвислими грудьми. Це дуже зручний бюстгальтер, але він не підходить для одягу з декольте і глибоким вирізом.


как правильно подобрать бюстгальтер-корбей1


Корбей — це бюстгальтер з досить відкритою чашкою. Нижня половинка чашечки набагато більше верхній. Бюстгальтер корбей здатний лише ледь притримувати груди. Цей бюстгальтер жінки вважають за краще носити під сукнями, що мають велике декольте.


как правильно подобрать бюстгальтер балконет


Балконет — назва бюстгальтера відбувається через особливості будови чашечок. Груди лише наполовину занурена в чашечки, які нагадують круглі балкончики. Він підтримує груди знизу, як би підпираючи її. Зазвичай чашечки бюстгальтера балконет формовані і на кісточках.


Бретельки бюстгальтера балконет широко розставлені, що дозволяє носити одяг з великим вирізом. Бюстгальтери цього фасону можна носити з бретелями і без них. Спеціальну силіконову стрічку, щільно прилягає до шкіри і яка не дає сповзти бюстгальтеру, використовують в деяких фасонах для поліпшення фіксації.


Завдяки змінним бретелей бюстгальтера, можна використовувати бретельки з силікону і вдягати сукні з тонкими лямками. Він також прекрасно підходить для топів і майок. Завдяки цьому бюстгальтер балконет можна носити практично під будь-яке плаття. Бюстгальтер балконет чудово підійде для власниць невеликий грудей


как правильно подобрать бюстгальтер брасьер


Брасьер — вид бюстгальтера, ледь прикриває соски. Бюстгальтер брасьер чудово підходить для суконь з досить глибоким декольте.


как правильно подобрать бюстгальтер Пушап


Бра, пуш-ап — вид бюстгальтера, який піднімає груди і надає їй додатковий обсяг. Цей ефект досягається завдяки поролоновим або силіконовим вкладишів в чашки бюстгальтера.


Бюстгальтери пуш-ап існують 3-х видів.


1-й вид піднімає груди незначно, лише за рахунок крою.


2-й вид здатний збільшити об'єм грудей на один розмір за рахунок додавання в чашечки м'якого матеріалу.


3-й вид може значно збільшити бюст, його чашечки наповнені м'яким матеріалом повністю.как правильно подобрать бюстгальтер-Бюстье


Бюстьє — вид бюстгальтер на кісточках, має знімні бретелі, поєднаний з невеликим корсетом з щільної тканини, прошитої кісточками. Завдяки цьому він здатний підтримувати груди, коригувати її і злегка стягувати талію, надаючи форму не тільки грудей, але і верхньої частини тіла. Кількість швів в бюстьє мінімально.


как правильно подобрать бюстгальтер-Бесшовний бюстгальтер


Безшовний бюстгальтер — бюстгальтер, який не має швів на чашечці. Його виготовляють з тонкого еластичного матеріалу, що повторює форму грудей. Він чудово підходить для маленької і великої грудей. Такий бюстгальтер дуже зручний. Його надягають під тонкі обтягуючі блузи і сукні, одяг з стрейчевой тканини. Безшовні бюстгальтери є вельми популярними.


как правильно подобрать бюстгальтер анжелика


Бюстгальтер на кісточках в такому бюстгальтері в нижній частині чашечки вшита жорстка і пружна дужка. Завдяки цій конструкції груди добре фіксується. Бюстгальтер на кісточках добре підходить під будь сукні, крім сукні з великим декольте.


как правильно подобрать бюстгальтер с мягкой чашечкой1


Бюстгальтер з м'якими чашками — чашка такого бюстгальтера складається тільки з тканини. Він не містить поролон, полімерні матеріали, формопридающие елементи, китовий вус і т. д. Бюстгальтери з м'якими чашечками на кісточках і без них.


как правильно подобрать бюстгальтер со съемними бретельками


Бюстгальтер зі знімними бретельками — має досить жорстку конструкцію для підтримки грудей без використання лямочек. Такий бюстгальтер чудово підходить для маленьких грудей. Жінкам з пишними формами може підійти такий бюстгальтер, але з прозорими бретельками.


как правильно подобрать бюстгальтер минимайзер


Бюстгальтер "-Міні майзер"- має м'які широкі бретелі, круглу спинку, збоку кісточки, можуть бути вище звичайного. Існують моделі з безшовної чашкою, видавленим термічно. Така модель не деформує груди, хороша в шкарпетці. Але важливо правильно підібрати розмір бюстгальтера. Перевагою бюстгальтера "-Міні майзер"- є те, що він чудово підтримує важку груди і має коригуючої функцією. Він здатний візуально зменшити велику груди, навіть під обтягуючим одягом. Чудово підходить жінкам, які мають великий розмір грудей.


как правильно подобрать бюстгальтер анжелика2


Бюстгальтер "-Анжеліка"- є найбільш відомою моделлю. Чашки на кісточках і широкі бретелі фіксують груди знизу, при цьому зона декольте залишається відкритою. Цей вид бюстгальтера підходить для грудей, що має будь-який розмір, і дозволяє носити одяг, що має V подібний виріз.


как правильно подобрать бюстгальтер Инвизибл бра2


Бюстгальтер "-Инвізибл бра"- (Invisible невидимий) складається з двох силіконових насадок на груди, які можуть бути покриті текстилем. Існують моделі з силіконовими бретелями і застібками на спині. Перевагою цієї моделі є те, що він, залишаючись непомітним, надає форму грудей. Відповідні розміри A D. Чудово підходить бюстгальтер "-Инвізибл бра"- для одягу з тонких тканин.


как правильно подобрать бюстгальтер для кормящих мам


Бюстгальтер для годування необхідний молодим мамам. Такий вид бюстгальтерів дуже зручний для годування груддю. При цьому бюстгальтер можна не знімати, завдяки будові чашечок. Вони складаються з двох шарів, один з яких легко відстібається, відкриваючи груди для годування. Завдяки такій будові можна легко погодувати малюка.


как правильно подобрать бюстгальтер спортивний бюстгальтер


Спортивний бюстгальтер призначений для занять спортом. Він зазвичай виготовляється без кісточок, має м'яку чашечку, зшитий з довговічною і щільною синтетичної тканини. Виробники спортивного трикотажу придумали бюстгальтери, пружні груди навіть під час інтенсивних тренувань. Матеріал спортивного бюстгальтера чудово вбирає піт. Для його створення були використані найсучасніші технології.


Фелифин тканина, здатна збільшувати дихання шкіри, облягає тіло і нагадує другу шкіру. Якісний бюстгальтер для занять спортом гарантує захист грудей від переохолодження і перегріву. Він захистить груди від розтягування зв'язок і можливих травм. І в тому числі від розтягування шкіри! В такому бюстгальтері ви будете відчувати себе дуже комфортно. Але дана модель бюстгальтера не призначена для постійного носіння.


Рівень підтримки спортивного бюстгальтера позначається номером від 1 до 4:


1 створює помірну підтримку. Такий бюстгальтер має еластичний ліф, який фіксує груди в природному положенні. Він підходить жінкам, які мають розмір грудей не більше і може бути використаний тільки для легких навантажень, таких як: велосипед, фітнес, верхова їзда.


2 створює середню підтримку. Зазвичай має щільні чашки. Володарки розміру А (обережно В) можуть займатися будь-яким видом спорту. З чашечкою З можна займатися видами спорту не важче аеробіки та лиж. Жінки, що мають об'єм грудей D можуть займатися велоспортом і фітнесом, але для них більше підходить рівень 3.


3 — створює сильну підтримку. Це багатошаровий щільний бюстгальтер, який має широкі бретелі. Чашки бюстгальтера мають кишені для грудей. Розміри чашок В, С і D для великих навантажень, для легких Е і F.


4 — створює максимальну підтримку. Чашечка закрита з усіх сторін прилягає до грудей. Кишені в чашечках є майже завжди, а для фіксації грудей зверху використовується спеціальний регульований пояс. Пишногрудих жінка, що має розмір D і G підходить для самих інтенсивних навантажень, а жінкам з грудьми F і G підходить для будь-яких видів спорту.


А що у нас зверху?


Француженки стверджують, що під світлий одяг цілком можна надіти чорну білизну, але під чорне надягати білу білизну це моветон.


Під облягаюче трикотажне плаття найкраще підійде безшовний бюстгальтер з додаванням лайкри.


В спекотний день, на дачі або у вихідні дні вдома, краще всього надіти бавовняний бюстгальтер з шиття.


Під строгий офісний костюм краще надягати бюстгальтер «пуш-ап» з кісточками він зможе підкреслити ваші форми навіть під щільною тканиною.


На вечірку можна вибрати бюстгальтери залежно від фасону і вирізу плаття без бретелей або з моделирующимися бретельками.
Сучасні технології


Сучасні технології дійшли і до джинсів. Новинки бюстгальтерів:


 • Моделюючі бюстгальтери, з коригувальним ефектом.
 • Бюстгальтери, що міняють колір в момент овуляції.
 • Суперобъемний бюстгальтер, який за допомогою спеціальної кнопки надувається.
 • Бюстгальтер з мікрочіпом, що вимірює тиск і пульс.
 • Бюстгальтер, який має систему радіосповіщення про напад.
 • Бюстгальтер з гелевим наповнювачем, зшитий з екологічного хутра. Його необхідно помістити в мікрохвильову піч на кілька секунд, і можна не боятися холодів.

Вибираючи бюстгальтер не варто економити на якості, зручність і тим більше на здоров'я.


Якість бюстгальтера є дуже важливим аспектом.


Бюстгальтер підібраний правильно, може істотно змінити вашу фігуру на краще. Тому ретельно вибирайте бюстгальтер, і тоді Ви будете носити його довго і з задоволенням.


2222299_94919919_soDChWeG_1w (604x538, 88Kb)-
-


бюстгалтер

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Не викидайте мандаринові кірки!!!.

Не викидайте мандаринові кірки!!!.

Так історично склалося, що мандарини у нас з дитинства асоціюються із чудовим святом Новим роком. Вони красиві, смачні, ароматні, а ще дуже корисні.
Маленьке помаранчеве сонце піднімає настрій і своїм виглядом, і за кольором, і за ароматом веселим, теплим, солодким.
До речі, питання на засипку — а що ви робите з шкіркою від мандаринів?
Ні-ні, тільки не кажіть, що викидаєте мандаринові «шкурки» у відро для сміття!
Мандаринові кірки отримали широке застосування в народній медицині.

З допомогою шкірки цього помаранчевого плода можна вилікувати різні захворювання, а також зміцнити імунітет.

1. При застуді і бронхіті необхідно заварити 3 столові ложки сухих мандаринових корок двома склянками киплячої води. Наполягати відвар необхідно 2 години. Процідіть і додайте 2 столові ложки меду. Рекомендується застосовувати по півсклянки 4 рази на день. Такий настій має також відхаркувальну дію.

2. Якщо ви хочете зміцнити імунітет, то залийте 2 столові ложки мандаринових …

Камфорне масло: користь і шкода....

Камфорне масло: користь і шкода....


Ефірне камфорне масло отримують з деревини камфорного дерева, відомого також під назвами Японський лавр, і Коричник камфорний. Камфорні дерева ростуть на Тайвані, в Південному Китаї, і в Японії, в іншому в Африці, і на Цейлоні їх теж можна зустріти, так як їх там давно і успішно вирощують.Ці дерева досягають дуже великих розмірів, і містять у своїй деревині камфорне масло, що отримується звідти методом дистиляції з водяною парою.
Вже отримане ефірне масло поділяють на фракції, які мають різний склад. Це коричневе камфорне масло і біле камфорне масло. І саме біле камфорне масло, яке являє собою безбарвну, або світло-жовту маслянисту рідину, з дуже насиченим ароматом камфори використовують в аромотерапії та косметології.


Якими ж властивостями володіє камфорне масло, корисно чи шкідливо? І те, і інше. Користь і шкода камфорного масла обумовлений природними властивостями цієї речовини.
В склад ефірної олії камфорного дерева входять: монотерпени (лімонен, а…

Все про манікюр.

Все про манікюр.


Олександр Фюрстенберг запевняв: "Все в руках людини, а людина в руках жінки"-. І саме на нас покладена така висока місія, давайте зробимо ці ручки красивими. Про красу нігтів важко забути, завдяки Олександру Світло Сергеичу, Онєгін своєю турботою про "-таємниці"- видавав аристократичне походження, і так було з давніх часів хто ж ще міг дозволити собі довгі, нафарбовані нігті і щотижневий догляд за ними. Зрозуміло, білоручки.
Але ці часи, на щастя, минули, і ми з вами можемо сміливо відправлятися в салон, де мила дівчина під лампою створить чудовий манікюр. Науково-технічний прогрес подбав про створення нових матеріалів, які роблять нашінігті доглянутими засоби проти кутикул, яскравими всілякі лаки і довгими гель, акрил. Але про все по порядку.Історія манікюру
Справжні жінки завжди знали, що незалежно від події романтичний вечір, ділові переговори або сімейне свято, образ не буде завершеним, якщо недоглянуті руки, а нігті некрасиві.
А адже не б…