Перейти до основного вмісту

Метелик на квітці. Художник Марина Підгаєвського.

Метелик на квітці. Художник Марина Підгаєвського.


Подгаевска Марина. БАБОЧКИПодгаевска Марина. БАБОЧКА И СТРЕКОЗА- n Здрастуй, дорогий квітка, сказала метелик.
Здрастуй, мила метелик, сказав квітка.
Я відлітаю далеко-далеко, ми не побачимося більше.
І мене не буде. Мої пелюстки впадуть на землю, все скінчиться. Подгаевска Марина. БАБОЧКИ И ОРХИДЕИПодгаевска Марина. ДВЕ БАБОЧКИПодгаевска Марина. МОТЫЛЕК
Це наш останній роман. Давай помовчимо?
Давай. Подгаевска Марина. БАБОЧКА НА ЦВЕТКЕПодгаевска Марина. Бабочка на красном цветке
Вони замовкли, він міцно обійняв її і почав розгойдуватися на вітрі, заколисуючи печаль. Це було їх дуже зворушує, найпалкіше побачення. Мовчання колиска неумирающих поцілунків.

Станіслав Севастьянов

Подгаевска Марина. РЫЖАЯПодгаевска Марина. УЛЫБКА БАБОЧКИПодгаевска Марина. УЛЫБКА КЛОУНАПодгаевска Марина. АРЛЕКИН и БАБОЧКАПодгаевска Марина. МАСКАПодгаевска Марина. ГРУСТНЫЙ КЛОУН Подгаевска Марина. КОЛОМБИНАПодгаевска Марина. ИГРА



Персональна художня майстерня художниці Марини Подгаевской

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Не викидайте мандаринові кірки!!!.

Не викидайте мандаринові кірки!!!.

Так історично склалося, що мандарини у нас з дитинства асоціюються із чудовим святом Новим роком. Вони красиві, смачні, ароматні, а ще дуже корисні.
Маленьке помаранчеве сонце піднімає настрій і своїм виглядом, і за кольором, і за ароматом веселим, теплим, солодким.
До речі, питання на засипку — а що ви робите з шкіркою від мандаринів?
Ні-ні, тільки не кажіть, що викидаєте мандаринові «шкурки» у відро для сміття!
Мандаринові кірки отримали широке застосування в народній медицині.

З допомогою шкірки цього помаранчевого плода можна вилікувати різні захворювання, а також зміцнити імунітет.

1. При застуді і бронхіті необхідно заварити 3 столові ложки сухих мандаринових корок двома склянками киплячої води. Наполягати відвар необхідно 2 години. Процідіть і додайте 2 столові ложки меду. Рекомендується застосовувати по півсклянки 4 рази на день. Такий настій має також відхаркувальну дію.

2. Якщо ви хочете зміцнити імунітет, то залийте 2 столові ложки мандаринових …

Камфорне масло: користь і шкода....

Камфорне масло: користь і шкода....


Ефірне камфорне масло отримують з деревини камфорного дерева, відомого також під назвами Японський лавр, і Коричник камфорний. Камфорні дерева ростуть на Тайвані, в Південному Китаї, і в Японії, в іншому в Африці, і на Цейлоні їх теж можна зустріти, так як їх там давно і успішно вирощують.



Ці дерева досягають дуже великих розмірів, і містять у своїй деревині камфорне масло, що отримується звідти методом дистиляції з водяною парою.
Вже отримане ефірне масло поділяють на фракції, які мають різний склад. Це коричневе камфорне масло і біле камфорне масло. І саме біле камфорне масло, яке являє собою безбарвну, або світло-жовту маслянисту рідину, з дуже насиченим ароматом камфори використовують в аромотерапії та косметології.


Якими ж властивостями володіє камфорне масло, корисно чи шкідливо? І те, і інше. Користь і шкода камфорного масла обумовлений природними властивостями цієї речовини.
В склад ефірної олії камфорного дерева входять: монотерпени (лімонен, а…

Все про манікюр.

Все про манікюр.


Олександр Фюрстенберг запевняв: "Все в руках людини, а людина в руках жінки"-. І саме на нас покладена така висока місія, давайте зробимо ці ручки красивими. Про красу нігтів важко забути, завдяки Олександру Світло Сергеичу, Онєгін своєю турботою про "-таємниці"- видавав аристократичне походження, і так було з давніх часів хто ж ще міг дозволити собі довгі, нафарбовані нігті і щотижневий догляд за ними. Зрозуміло, білоручки.
Але ці часи, на щастя, минули, і ми з вами можемо сміливо відправлятися в салон, де мила дівчина під лампою створить чудовий манікюр. Науково-технічний прогрес подбав про створення нових матеріалів, які роблять нашінігті доглянутими засоби проти кутикул, яскравими всілякі лаки і довгими гель, акрил. Але про все по порядку.



Історія манікюру
Справжні жінки завжди знали, що незалежно від події романтичний вечір, ділові переговори або сімейне свято, образ не буде завершеним, якщо недоглянуті руки, а нігті некрасиві.
А адже не б…